O Firmie


al. KasztanowaQ Bud Administracja Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości. Nasza oferta obejmuje zarządzanie i administrowanie nieruchomościami, konserwację i obsługę techniczną obiektów, utrzymanie czystości oraz prace remontowo budowlane. Wszelkie usługi dodatkowe, których nie wykonujemy samodzielnie zlecamy sprawdzonym podwykonawcom, którzy spełniają standardy określone przez naszą firmę. Klientom, którzy swoje nieruchomości traktują jako inwestycję oferujemy usługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, obsługę najmu, jak również doradztwo w zakresie rynku nieruchomości.

 

Nasza firma specjalizuje się w zarządzaniu nowo powstałymi wspólnotami. Posiadamy ugruntowane doświadczenie we współpracy z deweloperami na etapie przejmowania wspólnot i zasiedlania budynków. Z powodzeniem radzimy sobie z komunikacją i porozumieniem z inwestorami przy rozwiązywaniu problemów wynikających z usterek występujących w okresie rękojmi.

 

al. KasztanowaDo najbardziej znanych obiektów, których obsługą możemy się pochwalić zaliczają się z pewnością: „Osiedle Szwajcarskie” przy ul. Morelowej zrealizowane przez Spółkę grupy Sobiesław Zasada, „Apartamenty na Woli” przy ul. Królowej Jadwigi wybudowane przez spółkę Wola Core Development, „Apartamenty z Ogrodu” przy ul. Jesionowej autorstwa Spółki 3D Inwestycje oraz „Apartamenty Plac Na Groblach 5” i „Apartamenty pod Kasztanami” przy Alei Kasztanowej zrealizowane przez Spółkę Doctor Q bud.

 

Z uwagi na to, iż od początku działalności świadczymy usługi dla bardzo wymagających Klientów, konieczność zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie jest dla nas priorytetem. Skupiamy się na podejmowaniu takich działań, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze swojego Zarządcy, nie żałowali decyzji o jego wyborze i polecali nas swoim znajomym, ponieważ naszym zdaniem dobra opinia jest najlepszą reklamą na rynku usług.